Hastaneden Randevu Almak

borç ödeme

Son yıllarda sıklıkla kullanılan sistem sayesinde artık hastanelerdeki karmaşadan kurtularak ve en önemlisi de hastanın beklemeden randevu saatinde hizmetten yararlanması hastane randevu numarası ile çok kolaydır. Hangi şehirde yaşıyor olursanız olun numarayı tuşladığınızda sizlerden istenilen bilgileri eksiksiz olarak karşınızdaki müşteri temsilcisine vermeniz gerekmektedir. Daha sonra sizlere hangi hastaneden ve hangi bölümden randevu almak istediğiniz yöneltildiğinde tek tek istediğinizi aktararak randevu işlemini tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz her saat veya haftanın hangi günü olursa olsun arayabileceğiniz randevu numarası ile kendinize uygun bir günde ve saatte muayene olabilmek için randevu alabilirsiniz.

Hem Hızlı Hem Rahat

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatta yapılan bazı işler daha kolay hale gelmeye başladı. Artık hastanelere sabaha karşı giderek sıra alma derdine son veren hastane randevu numarası ile sizlerde tanışın. Yapmanız gereken tek şey numarayı aramak ve sizlere yöneltilen soruları doğru, eksiksiz bir şekilde vermenizdir. Daha sonra sizleri yönlendirecek olan yetkili kişiler eğer istediğiniz doktorda istediğiniz randevu tarihi dolu ise sizlere başka günler önereceklerdir. Bazen aldığınız randevularda doktora bağlı olarak iptal olma durumu da olabilir. Bu gibi durumlarda size kısa mesaj yoluyla ulaşan sistem doktorun o günde ve saate hizmet veremeyeceğini bildiren bir mesaj yollar.

Randevu sisteminin bir diğer kolaylığı ise daha önce almış olduğunuz fakat hayat şartlarından dolayı o güne acil bir işiniz çıktığında hastane randevu numarası ile tekrar randevunuzu iptal edebiliyor olmanızdır. Böylelikle hem muayene parası sizlere aktarılmaz hem de sizlerin yerine başka bir hasta randevu alarak o hastayı mahrum etmemiş olursunuz. Hem kolay hem pratik olan sistemden sizlerde yararlanmak için cep telefonlarınızı veya sabit telefonlarınızı kullanabilirsiniz.


Bu Hizmet BTK lisansı ile PLUSS TELEKOM İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından verilmektedir. İşlem sonucunda talep edilen bilgiler operatör veritabanlarında yer almıyor olması durumunda da ücretlendirme yapılır Numaradan isim sorgulama-İsimden Numara Sorgulama işlemleriniz operatör (Turkcell ,Türk Telekom, Vodafone) veritabanları üzerinden anında gerçekleştirilmektedir. Vodafone aboneleri için tüm vergiler dahil 4,8 TL, Turkcell ve Turk Telekom Mobil aboneleri için tüm vergiler dahil 7 TL’dir