Hastane Randevu Sorgulama

borç ödeme

Günümüzde iletişimin teknoloji ile birleşmesi hayat kolaylaştırarak insanların daha mutlu ve daha huzurlu olmalarını sağlamaktadır. Özellikle hizmet alanında atılan yenilikler ile artık hastanelerde uzun saatler sıra beklemeden yalnızca hastane randevu sorgulama numarasını kullanmanız yeterli olacaktır. Cep telefonlarınızdan veya sabit hatlarınızdan yapacağınız aramalarda hangi şehirde yaşıyor olursanız olun kendi adınıza veya T.C numarasını bildiğiniz yakınınız adına istediğiniz hastaneden istediğiniz bölümden ve istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz. Eğer özel bir doktor istemiyorsanız sizleri telefonlarına çıkan yetkili kişiler sizin için birkaç doktor ismi sayacaktır. Sizler sayılanlar arasından istediğinizi seçtikten sonra saati belirleyerek o saatte randevu olup olmadığınız sorgulayabilirsiniz.

Sizlere sunulan hastane randevu sorgulama numarasını tuşlayarak aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz. İstediğiniz doktorun müsait olduğu tarihleri ve hatta saatleri öğrenerek kendinize uygun bir zamanda randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevu bilgilerinde değişiklik yapmak istediğinizde yine aynı numarayı arayarak isim, soy isim ve kimlik bilgilerini vermeniz yeterli olacaktır. Bilgileri verdikten sonra yetkili kişi sizin adınıza alınmış tüm randevu bilgileri aktaracaktır. İstediğiniz randevunuzu acil işinize göre değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. İki işlem içinde beklemeden düzenleme yaptırabilirsiniz. Hastanelerde sıra beklemeden ve en önemlisi de istediğiniz doktora muayene olabilirsiniz.

Hastane Randevu

Günümüzde acil olmayan muayeneler için tercih edilen hastane randevu sorgulama artık yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Aradığınız andan itibaren sizlere detaylı bilgileri verecek olan yetkili kişiye hastane adını ve bölümünü söyleyerek ve talebinizde bir doktor ismi varsa eğer belirterek randevu tarihi almanız mümkündür. Sizlere sunulan bu kolaylık ile artık işlerinizi belirli olan randevu saatine göre ayarlayabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hastanelerde saatlerce bekleme derdine son veren uygulamayı sizlerde kullanabilirsiniz.


Bu Hizmet BTK lisansı ile PLUSS TELEKOM İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından verilmektedir. İşlem sonucunda talep edilen bilgiler operatör veritabanlarında yer almıyor olması durumunda da ücretlendirme yapılır Numaradan isim sorgulama-İsimden Numara Sorgulama işlemleriniz operatör (Turkcell ,Türk Telekom, Vodafone) veritabanları üzerinden anında gerçekleştirilmektedir. Vodafone aboneleri için tüm vergiler dahil 4,8 TL, Turkcell ve Turk Telekom Mobil aboneleri için tüm vergiler dahil 7 TL’dir